Rajd odbędzie się 24 września 2022. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwie pętle – jedna krótka ok. 20 km, na rodzinny wyjazd. Druga – bardziej wymagająca, wynosi ok. 47 km. Na mecie na wszystkich uczestników będzie czekać ciepły posiłek W rajdzie weźmie udział również silna reprezentacja z naszego partnerskiego miasta Žacléř w Czechach.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216

e-mail: promocja@powiatlwowecki.pl,

Szczegółowy program imprezy

Data: 24.09.2022

godz. 9:30 – zbiórka uczestników biorących udział w Dużej Pętli w Parku Miejskim w Lwówku Śląskim

godz. 10:00 – start Dużej Pętli

trasa: Duża Pętla zobacz [w nowym oknie]

godz. 10:30 – zbiórka uczestników biorących udział w Małej Pętli w Parku Miejskim w Lwówku Śląskim

godz. 11:00 – start Małej Pętli

trasa: Mała Pętla zobacz [w nowym oknie]

ok. godz. 12:00 -15:00 – przyjazd uczestników na metę (Stadion Miejski w Lwówku Śląskim), ciepły posiłek

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w naszym rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 22 września 2022 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

• Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia może uczestniczyć w rajdzie jedynie za zgodą rodzica/opiekuna i pod opieką osoby pełnoletniej podczas rajdu.
  • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w rajdzie prosimy o natychmiastowe poinformowanie pracowników Wydziału, co umożliwi udział w rajdzie osobom z listy rezerwowej, tel: 75 782 36 53

ZOBACZ TRASY

TRASA DUŻEJ PĘTLI

Mapa trasy Dużej Pętli

TRASA MAŁEJ PĘTLI

Mapa trasy małej pętli
LOGOTYPY PROGRAMU POLSKO-CZESKIEGO I EUROREGIONU NYSA

Rajd „Zakończenie sezonu rowerowego 2022 z Powiatem Lwóweckim” realizowany przez Powiat Lwówecki i Miasto Žacléř  w ramach projektu „Aktywnie na pograniczu“ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.