Data: 14 października 2023 roku

Start: Boberski Plac Zabaw,

Miejsce: Zaclerz, Czechy

Czekają na Was:

– Ekscytujący przejazd rowerowy w malowniczych krajobrazach Czech.

– Wspaniała okazja na podsumowanie rowerowego sezonu w towarzystwie pasjonatów.

– Ciepły posiłek na mecie, by zregenerować siły po wyprawie.

– Fantastyczne upominki dla wszystkich uczestników.

Plan wydarzenia:

– 6:00 – Zbiórka stadion- Lwówek Śląski.

– Około 16:00-18:00 – Powrót do Lwówka Śląskiego (autokarem).

To doskonała okazja, by cieszyć się ostatnimi ciepłymi dniami rowerowego sezonu i odkrywać nowe trasy w towarzystwie innych miłośników dwóch kółek. Przygotujcie swoje rowery, energię i uśmiechy na twarzach, bo ten rajd obiecuje niezapomniane wspomnienia!
Aby wziąć udział w rajdzie, prosimy o rejestrację do 10 października 2023 roku. Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie czekajcie z zapisami.
Do zobaczenia na starcie Rajdu Rowerowego “Zakończenie Sezonu Rowerowego 2023 – Zaclerz”!

Projekt “Dolnośląski Festiwal Dary Lasu” współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach programu INTERREG CZECHY-POLSKA 2021-2027 za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Projekt: Dolnoslezský festival Dary lesa/Dolnośląski Festiwal Dary Las Projekt “Dolnoslezský festival Dary lesa” je spolufinancovaný Evropskou unií z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu INTERREG ČESKO-POLSKO 2021-2027 prostřednictvím Euroregionu Nisa.