Plakat informacyjny

Rajd rowerowy „Zakończenie sezonu rowerowego w Żaclerzu”

Rajd odbędzie się 8 października 2022 w czeskim Żaclerzu. W ramach tego wydarzenia Powiat Lwówecki organizuje przejazd w tę i z powrotem do Żaclerza dla 45 uczestników. Można również wziąć udział w rajdzie indywidualnie – ale w tym wypadku dojazd do miejsca startu i powrót jest na własną rękę.

Długość trasy wynosi ok. 40 km, ale prowadzi przez tereny górzyste z dużymi przewyższeniami, dlatego zalecamy dobre przygotowanie przed rajdem.

Dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek na mecie.

Szczegółowy program imprezy

Data: 08.10.2022

godz. 6:30 – wyjazd ze Lwówka Śląskiego autobusem do Żaclerza. Miejsce zbiórki: Stadion Miejski we Lwówku Śląskim, ul. Oświęcimska, przy głównej bramie.

godz. 10:00 – start rajdu rowerowego

godz. 12:00 -15:00 – przyjazd uczestników na metę

godz. 16:00 – 18:00 – powrót do Lwówka Śląskiego

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 6 października 2022 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216

e-mail:promocja@powiatlwowecki.pl,

telefon: 75 782 36 53

Logotypy programu Interreg V-A Polska-Czechy

Rajd „Zakończenie sezonu rowerowego w Żaclerzu” realizowany jest w ramach projektu „Aktywnie na pograniczu“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.