9 sierpnia ruszą zapisy na kolejny spływ rzeką Bóbr, który odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2022 roku (sobota), w ramach projektu: „Aktywnie na pograniczu”.

10.00 – zbiórka uczestników w miejscowości WLEŃ na polu namiotowym

10.30  – start z Wlenia,

15.00 – 18.00 – zakończenie spływu na tamie w Lwówku Śląskim.

Warunkiem uczestnictwa w spływie  jest wysłanie skanu wypełnionego i podpisanego oświadczenia w terminie od 9 sierpnia (od północy) do 26.08.2022 na mail: m.mruk@powiatlwowecki.pl.

UWAGA! Liczy się kolejność wpływu zgłoszenia.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia może uczestniczyć w spływie jedynie za zgodą rodzica/opiekuna i pod opieką osoby pełnoletniej podczas spływu.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spływie prosimy o natychmiastowe poinformowanie pracowników Wydziału, co umożliwi udział w spływie osobom z listy rezerwowej.
Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod numerem: 75 782 36 53

Osoby do kontaktu:

Michał Mruk – m.mruk@powiatlwowecki.pl

Dawid Kopeć – d.kopec@powiatlwowecki.pl

LOGOTYPY PROGRAMU POLSKO-CZESKIEGO I EUROREGIONU NYSA

Projekt “Aktywnie na pograniczu”, w ramach którego organizowany jest spływ Bobrem, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  oraz środków budżetu państwa, za pośrednictwem Euroregionu Nysa