plakat Rajdu Rowerowego z datą 2 października 2021 - informacje w tekscie

Rajd rowerowy „Zakończenie sezonu rowerowego 2021 z Powiatem Lwóweckim”

Rajd odbędzie się 2 października 2021. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwie pętle – jedna krótsza ok. 20 km, na rodzinny wyjazd. Druga – bardziej wymagająca, wynosi ok. 40 km. Na mecie będzie czekać ciepły posiłek na wszystkich uczestników.  W rajdzie weźmie udział również silna reprezentacja z naszego partnerskiego miasta Żacler w Czechach. Ze względu na szczególną sytuację w kraju prosimy wszystkich uczestników o odpowiedzialny udział w rajdzie.

Szczegółowy program imprezy

Data: 02.10.2021

godz. 10:00 – start dużej pętli (40 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego i Zakładu Utylizacji Odpadów Sanikom)

trasa: https://en.mapy.cz/s/bunepufoce

godz. 10:30 – start małej pętli (ok. 20 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego i Zakładu Utylizacji Odpadów Sanikom)

trasa: https://en.mapy.cz/s/kegarocera

  1. godz. 12:00 -15:00 – przyjazd uczestników na metę: Świetlica wiejska – Rakowice Małe 20B, ciepły posiłek

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 2 października 2020 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216

e-mail:promocja@powiatlwowecki.pl,

telefon: 75 782 36 53

Logotypy programu Interreg V-A Polska-Czechy

Rajd „Zakończenie sezonu rowerowego 2021 z Powiatem Lwóweckim” realizowany jest w ramach projektu „Rowerowe pogranicze“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.