Ruszają zapisy na kolejny spływ rzeką Bóbr, który odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2021 roku (sobota), w ramach projektu: „Rowerowe pogranicze”.

PROGRAM

10.00 – zbiórka uczestników w miejscowości WLEŃ na polu namiotowym

10.30  – start z Wlenia,

15.00 – 18.00 – zakończenie spływu na tamie w Lwówku Śląskim.

Warunkiem uczestnictwa w spływie  jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 28.08.2020 lub przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego skanu oświadczenia na mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia może uczestniczyć w spływie jedynie za zgodą rodzica/opiekuna i pod opieką osoby pełnoletniej podczas spływu.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spływie prosimy o natychmiastowe poinformowanie pracowników Wydziału, co umożliwi udział w spływie osobom z listy rezerwowej.
Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod numerem: 75 782 36 53

Osoby do kontaktu:

Dawid Kopeć, d.kopec@powiatlwowecki.pl

Agnieszka Wolska, a.wolska@powiatlwowecki.pl

LOGOTYPY PROGRAMU POLSKO-CZESKIEGO I EUROREGIONU NYSA

Projekt “Rowerowe pogranicze”, w ramach którego organizowany jest rajd Žacléř – Łupki, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  oraz środków budżetu państwa, za pośrednictwem Euroregionu Nysa