Dnia 14 grudnia 2022 roku w Sali Sportowej przy ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Licealiady Młodzieży (rocznik 2003 i młodsi). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz ZSE-T Rakowice Wielkie. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich spotkań byli p. Marcin Osiadacz, Adam Dymitroca (nauczyciele wychowania fizycznego). Gratulacje dla wszystkich drużyn.

Przebieg zawodów:

ZSE-T Rakowice Wlk.      –              ZSOiZ Gryfów Śl.                              2 : 0

ZS Lubomierz                    –              ZSOiZ Lwówek Śl.                            2 : 0

ZSE-T Rakowice Wlk.      –              ZS Lubomierz                                    2 : 0

ZSOiZ Gryfów Śląski        –              ZSOiZ Lwówek Śl.                            2 : 1

ZSE-T Rakowice Wlk.      –              ZSOiZ Lwówek Śl.                            2 : 0

ZSOiZ Gryfów Śląski        –              ZS Lubomierz                                    1 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             ZSE-T Rakowice Wielkie              op. Adam Dymitroca

II miejsce            ZS Lubomierz                                    op. Marcin Osiadacz

III miejsce           ZSOiZ Gryfów Śląski                        op. Arkadiusz Cichoń

IV miejsce           ZSOiZ Lwówek Śląski                      op. Agata Różańska

Skład drużyn:

ZSE-T Rakowice Wielkie: Michał Jała, Miłosz Jała, Kacper Królikowski, Aleksander Maliszewski, Artem Pupyrow, Adrian Stoltman, Norbert Szcześniak, Oskar Śliwiński

ZS Lubomierz: Azar Ait Uali, Emil Kłujsza, Oliwier Konieczny, Kamil Kujawa, Patryk Kowalczyk, Maksym Palahniuk, Gracjan Perdon, Łukasz Piętoń.

ZSOiZ Gryfów Śląski: Brajan Darul, Przemysław Fedorowicz, Paweł Krzak, Adrian Kuźniar, Damian Mańkowski, Jakub Nowosielski, Oskar Pietruszewski, Dawid Serdeczny.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Damian Dziok, Bartosz Hołyszewski, Dominik Huzarewicz, Marcel Kaczmarczyk, Dominik Karp, Błażej Mrozik, Mateusz Suski, Oliwier Śliwiński.

Opracował

1. Połaczewski