Dnia 13 grudnia 2022 roku w Sali Sportowej przy ZSOiZ w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży (rocznik 2003 i młodsi). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz ZSOiZ Lwówek Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich spotkań był  p. Adam Dymitroca (nauczyciel wychowania fizycznego). Gratulacje dla wszystkich drużyn.

Przebieg zawodów:

ZS Lubomierz                    –              ZSOiZ Lwówek Śl.                            1 : 2

ZSE-T Rakowice Wlk.      –              ZS Lubomierz                                    2 : 0

ZSE-T Rakowice Wlk.      –              ZSOiZ Lwówek Śl.                            2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             ZSE-T Rakowice Wielkie                 op.  Weronika Dymitroca

II miejsce            ZSOiZ Lwówek Śląski                      op. Agata Różańska

III miejsce           ZS Lubomierz                                    op. Marcin Osiadacz

Skład drużyn:

ZSE-T Rakowice Wielkie: Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Julita Mazur, Laura Nowak, Karolina Rękas, Karolina Siek, Maria Skorzeńc, Maja Szpanarska.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Zuzanna Gogola, Wioletta Galek, Gabriela Jedynak, Laura Krupa, Martyna Nazaruk, Izabela Pełka, Weronika Rosołek, Honorata Przybyła

ZS Lubomierz: Natalia Czerwińska, Wiktoria Gwiazda, Sara Janicka, Agata Kunar, Angelika Pachota, Amelia Polek, Maja Trościanko, Mariia, Yampolska.

Opracował

1. Połaczewski