Dnia 21 lutego 2024 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Mirsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2010 i 2009). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz SP Mirsk. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich spotkań był  p. Dariusz Plitt. Zwycięska drużyna będe reprezentowała Powiat Lwówecki  w Półfinale Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się między 11-16 marca 2024 roku w Jeleniej Górze.  Gratulacje dla wszystkich drużyn i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Przebieg zawodów:

PRZEBIEG ZAWODÓW:

SP 2 Lwówek Śląski         –              SP Mirsk                                              17 : 4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP 2 Lwówek Śląski                         op.  Magdalena Pawłowicz

II miejsce            SP Mirsk                                              op. Joanna Plitt

SKŁADY DRUŻYN:

SP 2 Lwówek Śląski: Kopyto Oliwer, Kostrubiec Adam, Kotlewski Hubert, Kumoś Filip, Nakielski Jan, Okrzeja Michał, Rudnicki Maciej, Szelewski Natan, Szymanowicz Szymon, Waniowski Oskar, Wąs Wiktor, Zembrzycki Tymoteusz, Złotek Aleksander, Złotek Aleksander.

SP Mirsk:  Badura Maciej, Chodarcewicz Michał, Jędruch Szymon, Kowalski Marcel, Kudła Oliwier, Pazowski Wiktor, Roman Dorian, Stelczyk Konrad,  Tylus Wiktor, Wójcik Tymoteusz,  Zagrodnik Miłosz.

Opracował

G. Połaczewski