Zawiadamia się o zwołaniu LXXVII SESJI RADY POWIATU LWÓWECKIEGO,

która odbędzie się w dniu 23 lutego 2024 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Początek sesji godz. 930.

link do transmisji: https://portal.posiedzenia.pl/LWOWEKSLASKI?action=live

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie radnych i zaproszonych gości.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z LXXV sesji Rady Powiatu Lwóweckiego.
  4. Przyjęcie protokołu z LXXVI sesji Rady Powiatu Lwóweckiego.
  5. Rozwój Powiatu Lwóweckiego w VI kadencji.
    5.1. Prezentacja materiałów.
    5.2. Dyskusja.
  6. Przerwa w obradach.
  7. Głosowanie uchwały w sprawie powierzania przez Powiat Lwówecki innym jednostkom lokalnego samorządu terytorialnego prowadzenia zadań publicznych z zakresu edukacji publicznej, polegających na realizacji w formie turnusów dokształcania teoretycznego przedmiotów zawodowych młodocianych pracowników.
  8. Głosowanie uchwały Rady Powiatu Lwóweckiego w sprawie zmiany budżetu oraz szczegółowego planu wykonywania budżetu Powiatu Lwóweckiego na 2024 rok.
  9.  Głosowanie uchwały o zmianie uchwały nr LXXV/59/23 w sprawie wieloletnie prognozy finansowej Powiatu Lwóweckiego.
  10. Informacje o działalności Zarządu Powiatu Lwóweckiego pomiędzy sesjami Rady Powiatu Lwóweckiego
  11. Interpelacje, zapytania i postulaty radnych.
  12. Sprawy różne i organizacyjne.

Przewodnicząca Rady Powiatu

/-/Małgorzata Szczepańska