Dnia 10 lutego 2023 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży  (rocznik 2003 i młodsi). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP 2 w Lwówek Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich spotkań był  p. Marcin Osiadacz. Najlepsza drużyna będą reprezentowała Powiat Lwówecki w rozgrywkach Finałowych Strefy Jeleniogórskiej SZS, który odbędzie się w Lubaniu dnia 28 lutego 2023 roku. Gratulacje dla wszystkich drużyn.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

ZSOiZ Lwówek Śląski                      –              ZS Lubomierz                                    3 : 2

ZS Lubomierz                                    –              ZSE-T Rakowice Wielkie                2 : 0

ZSOiZ Lwówek Śląski                      –              ZSE-T Rakowice Wielkie                1: 6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             ZSE – T Rakowice Wielkie           op.  Weronika Dymitroca

II miejsce            ZS Lubomierz                                    op. Marcin Osiadacz

III miejsce           ZSOiZ Lwówek Śląski                      op. Donata Hess-Chmura

SKŁADY DRUŻYN:

ZSE-T Rakowice Wielkie: Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Weronika Kijanka, Julita Mazur, Karina Pastusiak, Karolina Siek, Maria Skorzeńc, Wiktoria Szawłowska.

ZS Lubomierz: Agata Kunar, Julia Muszalik, Angelika Pachota, Amelia Polek, Karolina Pyka, Maja Trościanko, Maria Yampolska, Wiktoria Zieniewicz.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Zuzanna Gogola, Karolina Janiszyn, Olga Kochlewska, Laura Krupa, Martyna Nazaruk, Izabela Pełka, Maja Popławska.

Opracował

G. Połaczewski