Wczorajsza sesja Rady Powiatu Lwóweckiego była wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego szczególne miejsce zajęły osiągnięcia Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas. Radni Powiatowi zdecydowanie podkreślili,     że WTZ w Lwówku Śląskim wyróżnia się nie tylko na tle innych, lecz jest nieoceniony za kreatywne inicjatywy       i społeczne zaangażowanie. List Gratulacyjny, który w imieniu Rady Powiatu przekazano na ręce Kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas w Lwówku Śląskim to wyraz uznania, potwierdzający, że społeczność lokalna docenia i wspiera ich twórczą drogę do sukcesu.

 

List gratulacyjny

Szanowni Państwo,

Składamy serdeczne gratulacje Panu Bartłomiejowi Młodzińskiemu Kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas        w Lwówku Śląskim , całemu zespołowi pracowników oraz utalentowanym uczestnikom z okazji zdobycia wyjątkowych osiągnięć. Wasze sukcesy, zarówno na polu artystycznym, teatralnym, jak i sportowym, są godne podziwu.

Osiągnięcia grupy teatralnej “Drzewo” na 23. Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób                              z Niepełnosprawnością Intelektualną „Albertiana” oraz na 12. Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART” są dowodem nie tylko na Wasze wyjątkowe zdolności artystyczne, ale także na determinację, pasję i zaangażowanie, które kształtują charakter Warsztatu.

Z radością obserwujemy, jak Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas aktywnie uczestniczy  w różnorodnych przedsięwzięciach, a Wasze zwycięstwa w zawodach sportowych oraz Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Nikifory” dodają blasku nie tylko Waszej placówce, ale i całemu Powiatowi.

Dziękujemy za Waszą niezwykłą twórczość, zaangażowanie społeczne oraz za to, że jesteście inspiracją dla innych. Życzymy Wam dalszych sukcesów, niegasnącego entuzjazmu i satysfakcji  z każdego podejmowanego wyzwania.

 

 

Przewodnicząca Rady Powiatu Lwóweckiego

Małgorzata Szczepańska

 

Wicestarosta Lwówecki

Zbigniew Grześków

 

Starosta Lwówecki

Daniel Koko