Dnia 03 stycznia 2024 roku w Sali Sportowej przy ZSOiZ w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt        w ramach Licealiady Młodzieży (rocznik 2004 i młodsi). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz ZSOiZ Lwówek Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich spotkań był  p. Adam Dymitroca oraz Marcin Osiadacz (nauczyciele wychowania fizycznego). Półfinał Strefy Jeleniogórskiej z udziałem zwycięskiej drużyny odbędzie się    w Bolesławcu po feriach zimowych. Gratulacje dla wszystkich drużyn.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

ZS Lubomierz                                    –              ZSOiZ Lwówek Śląski                      1 : 2

ZSE-T Rakowice Wielkie                 –              ZSOiZ Lwówek Śląski                      2 : 0

ZSE-T Rakowice Wielkie                 –              ZS Lubomierz                                    2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             ZSE-T Rakowice Wielkie                 op.  Adam Dymitroca

II miejsce            ZSOiZ Lwówek Śląski                      op. Donata Hess-Chmura

III miejsce           ZS Lubomierz                                    op. Marcin Osiadacz

SKŁADY DRUŻYN:

ZSE-T Rakowice Wielkie: Weronika Gogola, Gabriela Jedynak, Laura Nowak, Nadia Pokładek, Maria Skorzeńc, Daria Sulik, Wiktoria Szawłowska.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Lena Hubska, Kornelia Kryza, Anastazja Marczemko, Dominika Martyniak, Weronika Rosołek, Wiktoria Sikora, Natalia Sinkowska, Patrycja Szumska, Kornelia Taraska, Antonina Zimmer.

ZS Lubomierz: Julia Didek, Agata Jakubowska, Sara Janicka, Agata Kunar, Julia Muszalik, Angelika Pachota, Amelia Polek, Mariia Yampolska.

Opracował

G. Połaczewski