Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na dzień 21 listopada składamy najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania za poświęcenie oraz gotowość niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Praca jaką Państwo wykonują wymaga podejmowania decyzji, które mają zasadniczy wpływ na jakość wykonywanych działań z zakresu pomocy społecznej, a także na jakość życia dzieci i ich rodzin.

Korzystając z przypadającego święta Pracowników Socjalnych proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przynosił poczucie zadowolenia oraz motywacji do podejmowania i osiągania wytyczonych celów. Życzymy by wykonywana praca dawała Państwu satysfakcję, ludzką wdzięczność i życzliwość podczas pełnienia tej niezwykle szlachetnej służby.

Starosta Lwówecki

Daniel Koko