W imieniu organizatora

Serdecznie zapraszamy na I. spotkanie dedykowane dolnośląskim producentom branży spożywczej, które odbędzie się stacjonarnie w dniu 25 listopada 2023 r. o godz. 11.30 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w budynku A sala nr 214 (II piętro).

W przypadku braku możliwości bezpośredniego udziału w spotkaniu, będzie można uczestniczyć w nim w formie on-line.

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z działaniami planowanymi przez DPR, ale także poznania praktycznych wskazówek dotyczących promocji produktów w socjal mediach oraz wspólnego spotkania i wymiany doświadczeń.

Program spotkania:

Godziny Temat
11.30-12.00 Przedstawienie podstawowych założeń i możliwych kierunków wsparcia dolnośląskich producentów.

Wystąpienie Gościa specjalnego.

12.00-13.00 Prezentacja strategii komunikacji oraz nowoczesnych technik promocji produktów regionalnych przy użyciu social mediów.
13.00-13.45 Prezentacja internetowej platformy (Marketplace) oraz jej podstawowych funkcjonalności i założeń biznesowych.
13.45-14.30 Rozmowy kuluarowe – poczęstunek

Liczymy, że Państwa udział w wydarzeniu będzie stanowić pierwszy krok do rozwoju branży oraz pozytywnie przełoży się na rozpoznawalność dolnośląskiej platformy sprzedażowej, która ma pomóc rozwijać Państwa ofertę, zwiększać sprzedaż, a także pozwoli dołączyć do społeczności pasjonatów dobrej żywności (w Polsce i za granicą), którzy docenią wyjątkowe produkty i staną się lojalnymi Klientami.

Czekamy na Państwa zgłoszenia w wydarzeniu. Prosimy o potwierdzenie udziału do 21.11.2023 r. poprzez wysłanie e-mail na: producenci@d-pr.pl

Podczas wysyłania zgłoszeń proszę wskazać ilość osób oraz formę uczestnictwa – obecność na miejscu lub on-line. W przypadku zgłoszenia chęci uczestnictwa on-line w kolejnym mailu wyślemy link do transmisji.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: e-mail: producenci@d-pr.pl , tel.: + 48 453 409 403

Rozpoczęcie współpracy.

Zapraszamy wszystkich producentów z Dolnego Śląska do uczestnictwa w nowej platformie sprzedażowej, dedykowanej produktom regionalnym i lokalnym.

W pierwszym kroku proszę utworzyć konto na:

Następnie proszę czekać na kolejne wiadomości/instrukcje z naszej strony.

W przypadku pytań proszę zgłaszać się bezpośrednio do nas: producenci@d-pr.pl lub tel.: + 48 453 409 403.

Jesteśmy przekonani, że regionalne i lokalne produkty z Dolnego Śląska powinny być doceniane i promowane na szeroką skalę, dlatego naszym celem było stworzenie miejsca łączącego producentów z Dolnego Śląska oraz świadomych konsumentów, zainteresowanych zdrowym stylem życia, poszukujących prawdziwego jedzenia i unikalnych produktów w swoim otoczeniu. Powstanie platformy dedykowanej tym tematom jest jednym z zadań, które Spółka Dolnośląskie Produkty Regionalne, ma realizować w celu koordynacji działań promujących i wspierających dolnośląskie produkty i ich producentów.

Jesteście Państwo producentami, dla których tworzenie produktów to często prawdziwa pasja i powołanie. Wasze doświadczenie czerpane z tradycji i serce, które wkładacie w każdy wyrób, składają się na jego doskonałość i wyjątkowość, odróżniając te produkty od masowej produkcji. Chcemy w specjalny sposób wyróżnić Waszą pracę i pomóc promować dolnośląskie marki oraz dać Państwu możliwość zaprezentowania efektów Waszej pracy szerokiemu gronu osób.

To nie będzie zwykły sklep! Pragniemy zbudować i przekazać nowoczesne miejsce, które stawiając na jakość, lokalność i autentyczność, zapewni wygodny dostęp do najlepszej żywności i będzie dla wszystkich uczestników oznaczało mnóstwo korzyści:

Ø  Producentom da możliwość bezpośredniej sprzedaży produktów, a także zaprezentowania się i podzielenia się swoimi inspirującymi historiami dotyczącymi procesu produkcji swoich wyrobów. Pokażemy ludzi  i efekty ich pracy – wyjątkowe produkty, które dzięki tradycyjnym metody przetwarzania zapewniają wysoką jakość, niezapomniane smaki i aromaty, przestaną być anonimowe.

Ø  Odbiorcom da możliwość dotarcia do miejsca, które rozbudzi kulinarną ciekawość, zapewni im produkty prosto od producenta, z najlepszej jakości, naturalnych składników, wytwarzanych często w małych manufakturach oraz zaspokoi ich potrzebę doświadczania, eksplorowania i smakowania niesztampowych produktów. Oszczędzi im czas na szukaniu produktów ze sprawdzonych, pewnych miejsc i jednocześnie pomoże wspierać lokalnych wytwórców.

Wspólnie chcemy przekonywać Klientów, że warto poznawać i korzystać z bogactwa prawdziwego jedzenia, naturalnej żywności i produktów tradycyjnego rzemiosła oferowanych w naszym regionie. Chcemy stworzyć miejsce jakiego do tej pory w sieci nie było – najbardziej aktualną bazę, skupiającą producentów spożywczych produktów regionalnych i lokalnych na Dolnym Śląsku.

Dlatego zapraszamy wszystkich Producentów do zaprezentowania się na internetowej platformie, niezależnie od podjęcia decyzji o sprzedaży swoich produktów za jej pośrednictwem.

Jest to pierwszy etap promocji i wpierania Państwa działalności.