Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o corocznej tradycji organizacji Biegu Leśnika, który odbędzie się w ramach 48. KGHM Biegu Piastów 2024.
Nadleśnictwo Szklarska Poręba serdecznie zaprasza wszystkich związanych ze środowiskiem leśnym do udziału w zawodach w narciarstwie biegowym stylem klasycznym na dystansie 25 km.
Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych: studentów wydziałów leśnych, uczniów technikum, pracowników Zakładów Usług Leśnych, pracowników starostw i urzędów miasta zajmujących się lasami oraz myśliwych.

Termin zawodów to 03 marca 2024 r., a miejscem ich rozegrania jest Polana Jakuszycka, Szklarska Poręba. Start planowany jest o godzinie 10:00. Po zakończonych zawodach serdecznie zapraszamy na poczęstunek do namiotu leśników.

Aby wziąć udział w zawodach, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez stronę: https://bieg-piastow.pl/
Przy rejestracji pamiętajcie o zaznaczeniu odpowiedniej kategorii, czyli “Leśnicy

Zachęcamy do aktywnego udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach, które nie tylko integrują środowisko leśne, ale także dostarczą mnóstwo emocji!

Serdecznie zapraszamy!

Ragulamin do pobrania: