Zawiadamia się o zwołaniu LXXVI SESJI RADY POWIATU LWÓWECKIEGO,

która odbędzie się w dniu 26 stycznia 2024 roku (piątek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Początek sesji godz. 930.

link do transmisji: https://portal.posiedzenia.pl/LWOWEKSLASKI?action=live

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie radnych i zaproszonych gości.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z LXXII sesji Rady Powiatu Lwóweckiego.
  4.  Przyjęcie protokołu z LXXIV sesji Rady Powiatu Lwóweckiego.
  5. Działalność kulturalna w gminach powiatu.
    5.1. Prezentacja materiałów.
    5.2. Dyskusja.
  6.  Przerwa w obradach.
  7. Głosowanie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LXI/59/22 Rady Powiatu Lwóweckiego z dnia 28 października 2022 roku w sprawie regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego, za warunki pracy, zasady wynagradzania za godziny ponadwymiarowe oraz godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Lwóweckiego, z późniejszymi zmianami.
  8. Głosowanie uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu skargi Prokuratora Rejonowego w Lubaniu na uchwałę nr LXXI/37/23 Rady Powiatu Lwóweckiego z dnia 27 lipca 2023 roku w sprawie wprowadzenia zakazu używania jednostek pływających z napędem spalinowym na części wód jeziora Złotnickiego położonej na terenie powiatu lwóweckiego.
  9. Głosowanie uchwały Rady Powiatu Lwóweckiego w sprawie zmiany budżetu oraz szczegółowego planu wykonywania budżetu Powiatu Lwóweckiego na 2024 rok.
  10. Głosowanie uchwały o zmianie uchwały nr LXXV/59/23 w sprawie wieloletnie prognozy finansowej Powiatu Lwóweckiego.
  11. Informacje o działalności Zarządu Powiatu Lwóweckiego pomiędzy sesjami Rady Powiatu Lwóweckiego
  12. Interpelacje, zapytania i postulaty radnych.
  13. Sprawy różne i organizacyjne.

Przewodnicząca Rady Powiatu

/-/Małgorzata Szczepańska