“Ludzie listy piszą…” śpiewali kiedyś Skaldowie. I choć może warunki temu nie sprzyjają, to jednak na ręce Starosty przychodzą świąteczne życzenia niemal z całej Polski. Nie starczyłoby czasu, żeby na wszystkie odpisywać – dlatego w ten sposób już teraz dziękujemy za wszystkie przepięknie wykonane kartki świąteczne, szczególnie ważne, bo wysłane przez jednostki samorządowe z regionu dolnośląskiego, z wielu prywatnych i państwowych instytucji, z którymi Powiat Lwówecki współpracuje, jak również przez lokalnych wytwórców i biznesów.

Dziękujemy również lwóweckim harcerzom z 1 Lwóweckiego Szczepu Harcerskiego “Topazowy Kamień“, którzy przekazali nam Światło Betlejemskie, będące symbolem pokoju i miłości. Teraz jego płomyk oświetla gabinet Starosty i przynosi atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy ogromnie za pamięć i mamy nadzieję, że w 2021 roku relacje Powiatu Lwóweckiego z wszystkimi lokalnymi samorządami, instytucjami i prywatnym biznesem będą układać się pomyślnie i z korzyścią dla naszego regionu.