Zawiadamia się o zwołaniu LXXIV SESJI RADY POWIATU LWÓWECKIEGO,

która odbędzie się w piątek 24 listopada 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Początek sesji godz. 930.

link do transmisji: https://portal.posiedzenia.pl/LWOWEKSLASKI?action=live

Proponowany porządek obrad:

1.Powitanie radnych i zaproszonych gości.

2.Przyjęcie porządku obrad.

3.Przyjęcie protokołu z LXXIII sesji Rady Powiatu Lwóweckiego

4.Wykonanie przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska w 2023 roku.
4.1.Prezentacja materiałów.
4.2.Dyskusja.
5.Przerwa w obradach.
6.Głosowanie uchwały w sprawie ustalenia cennika opłat obowiązujących w 2024 roku za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym.
7.Głosowanie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Lwóweckiego w 2024 roku.
8.Głosowanie uchwały Rady Powiatu Lwóweckiego w sprawie zmiany budżetu oraz szczegółowego planu wykonywania budżetu Powiatu Lwóweckiego na 2023 rok.
9.Głosowanie uchwały o zmianie uchwały nr LXIV/76/22 w sprawie wieloletnie prognozy finansowej Powiatu Lwóweckiego.
10.Informacje o działalności Zarządu Powiatu Lwóweckiego pomiędzy sesjami Rady Powiatu Lwóweckiego.
11.Interpelacje, zapytania i postulaty radnych.

12.Sprawy różne i organizacyjne.

Przewodnicząca Rady Powiatu

/-/Małgorzata Szczepańska