Za nami kolejny rajd rowerowy organizowany przez Powiat Lwówecki w partnerstwie z czeskim miastem Żacler. Tym razem wszystko dopisało – pogoda, ilość uczestników i humory! Pierwszy wyjazd był na tzw. małą pętlę – i tu dla nas wszystkich ogromna radość, bo wzięło w niej udział wiele rodzin z małymi dziećmi. A taki właśnie był nasz cel, aby te rajdy rowerowe stały się okazją do aktywnego wypoczynku dla całych rodzin – czyli i dla dużych i dla małych. Godzinę później na trasę wyjeżdżali już ci bardziej wprawieni, długodystansowcy i śmiałkowie chcący zmierzyć się z naszymi górkami i licznymi wzniesieniami, dla których jazda na rowerze to naprawdę życiowa pasja.

W sumie w naszym rajdzie wzięło udział ponad 200 osób, co ogromnie nas cieszy, bo widać, że takich właśnie atrakcji nasi mieszkańcy i przyjezdni szukają.

Na mecie na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek. Rozdawane były również koszulki bawełniane – na pamiątkę uczestnictwa w rajdzie.

Dodatkowo losowaliśmy też 20 profesjonalnych koszulek rowerowych. Lista zwycięzców poniżej:

MAŁA PĘTLA

Ryszard Bobnis

Jaroslav Hoser

Marek Łaźniak

Prosimy o kontakt z naszym wydziałem w sprawie rozmiarów koszulek.!!
Kontakt: Agnieszka Wolska
e-mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

Autorem zdjęć jest Marek Dral (Lwówecki.info)

Rajd „Szlakiem zdrowia i przyrody” realizowany jest w ramach projektu „Na zdrowie! – polsko-czeskie działania na rzecz ekologii i zdrowia“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.