6 grudnia 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląski spotkali się wszyscy burmistrzowie naszych gmin oraz władze Powiatu Lwóweckiego, aby uroczyście pożegnać kierowników jednostek powiatowych, którzy w tym roku zakończyli swoją pracę zawodową. Z pewnością przejście na emeryturę jest jednym z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, dlatego nasi włodarze postanowili szczególnie podziękować i uhonorować świeżo upieczonych emerytów. Podziękowania za dobrą współpracę oraz niejednokrotnie okazaną pomoc popłynęły w kierunku pani inspektor nadzoru budowlanego Grażyny Łabeckiej, komendanta Powiatowej Komendy Policji w Lwówku Śląskim Wojciecha Czafurskiego oraz prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lwówku Śląskim druha Henryka Leśkowa. Zgrodzmadzeni podzielili się swoimi wrażeniami z wielu lat współpracy, która według ich słów układała się w przyjaznej atmosferze. W ramach podziękowań honorowi goście otrzymali od lokalnych władz samorządowych tablice pamiątkowe oraz drobne prezenty i kwiaty.

W imieniu wszystkich mieszkańców powiatu lwóweckiego dołączamy się do życzeń zdrowia i pomyślności oraz realizacji pasji, na które nie było dotąd czasu.

na zdjęciu komendant Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim, inspektor Grażyna Łabecka, burmistrz Gryfowa Śląskiego Olgierd Poniźniki - w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Ślaskim
burmistrz Wlenia Artur Zych
burmistrz Gryfowa Śląskiego - Olgierd Poniźnik
burmistrz Mirska - Andrzej Jasiński
Starosta Lwówecki Daniel Koko
wicestarosta Zbigniew Grześków, burmistrz Mirska Andrzej Jasiński, burmistrz Lubomierza Marek Chrabąszcz, komendant Wojciech Czafurski w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim
burmistrz Mariola Szczęsna
burmistrz Lubomierza - Marek Chrabąszcz
Starosta Lwówecki Daniel Koko prezentuje pamiątkową tabiczkę
komendant Wojciech Czafurski
druh Henryk Leśków
wszyscy zebrani w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim
inspektor nadzoru budowlanego Grażyna Łabecka
życzenia dla p. Łabeckiej
Zdjęcie grupowe zebranych gości.
podziękowania dla komendanta Wojciecha CZafurskeigo
wspólne zdjęcie - starosta Daniel Koko, burmistrz Mariola Szczęsna, druh Henryk Leśków