Dnia 25 maja 2023 roku na Boisku Plażowym przy ZSE – T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady Młodzieży. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim. Współorganizatorem imprezy był ZSE – T Rakowice Wielkie. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy Lwówek Śląski. Kierownikiem zawodów był p. Adam Dymitroca. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wezmą udział w Finale Strefy Jeleniogórskiej SZS, który odbędzie się 5-6 czerwca 2023 roku w Bolesławcu. Gratulacje dla wszystkich startujących drużyn za sportową postawę.

PRZEBIEG ZAWODÓW DZIEWCZĄT

ZSOiZ Lwówek Śląski           –              ZSE-T Rakowice Wielkie    0 : 2        (10:25, 13:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

I miejsce                ZSE – T Rakowice Wielkie                                 op. Adam Dymitroca

II miejsce              ZSOiZ Lwówek Śląski                                          op.  Donata Hess-Chmura

SKŁAD DRUŻYN:

ZSE-T Rakowice Wielkie: Gogola Wiktoria, Gogola Weronika, Siek Karolina, Skorzeńc Maria, Szawłowska Wiktoria.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Janiszyn Karolina,  Nazaruk Martyna, Wicha Patrycja.

PRZEBIEG ZAWODÓW CHŁOPCÓW

ZSOiZ Lwówek Śląski           –              ZSE-T Rakowice Wielkie    0 : 2        (19:25, 15:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

I miejsce                ZSE-T Rakowice Wielkie                                    op. Adam Dymitroca

II miejsce              ZSOiZ Lwówek Śląski                                          op. Donata Hess-Paraniak

SKŁAD DRUŻYN:

ZSE-T Rakowice Wielkie:  Jała Miłosz, Królikowski Kacper, Maliszewski Aleksander, Pupyrow Artem, Śliwiński Oskar.

ZSOiZ Lwówek Śląski: Huzarewicz Dominik, Lechman Jakub, Ostrowski Kacper.

G.Połaczewski