Powiat Lwówecki zachęca do wsparcia lokalnych organizacji pożytku publicznego przy rozliczaniu corocznych PITów.

Udostępniamy bezpłatny program do rozliczania PIT pitax ułatwi on skuteczną zbiórkę 1,5 % podatku dla lokalnych organizacji z terenu naszego powiatu.

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

“Wspieraj lokalnie”

Powiat Lwówecki przystąpił do programu “Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych, który umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego z terenu naszego powiatu.

Lista organizacji pożytku publicznego

Poniżej znajduje się lista organizacji pożytku publicznego, które sugerowane są podatnikowi rozliczającemu PIT w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” do przekazania 1,5 % podatku w powiecie lwóweckim. Podatnik ma również możliwość wpisania numeru KRS organizacji spoza listy.

Lista jest systematycznie aktualizowana na podstawie publikacji Narodowego Instytutu Wolności.

Lista zawiera wyłącznie organizacje, które mają prawo do otrzymania 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych.    LISTA ORGANIZACJI

Strona startowa Państwa aplikacji znajduje się na stronie:  STAROSTWO POWIATOWE