Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/2022 w imieniu Samorządu Powiatu Lwóweckiego składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy.

Wszystkim uczniom życzymy, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale aby niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Żeby szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim rodzicom i opiekunom uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Z naszej strony, jako Powiat Lwówecki możemy zapewnić Was, że poprzez licznie realizowane projekty na rzecz szkół będących naszymi jednostkami, będziemy wspierać edukację i starać się, aby stała na najwyższym poziomie w naszym regionie. Już teraz oddajemy uczniom szkoły wyposażone w nowoczesny sprzęt do nauki, jednocześnie oferując możliwości rozwoju zawodowego poza szkołą. Wszystko po to, aby opuszczając szkolne mury nasi uczniowie byli profesjonalnie przygotowani do życia.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego w imieniu Powiatu Lwóweckiego – Starosta Lwówecki Daniel Koko

Napis na szkolnej tablicy: Pomyślności w nowym roku szkolnym 2021/2022 życzy Powiat Lwówecki