Szanowni Państwo,

Z okazji zakończenia roku szkolnego pragnę podzielić się kilkoma refleksjami i słowami uznania dla całej społeczności szkolnej powiatu lwóweckiego.

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca, przynosząc ze sobą wiele wyzwań, ale także sukcesów i niezapomnianych chwil. W tym szczególnym momencie chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju edukacji w naszym powiecie.

Nauczycielom i pracownikom szkół dziękuję za ich codzienną pracę, zaangażowanie i pasję. Wasze wysiłki w przekazywaniu wiedzy i wspieraniu rozwoju młodych umysłów mają ogromne znaczenie dla przyszłości naszych uczniów.

Uczniom gratuluję osiągnięć i wytrwałości. Wasze sukcesy są dowodem na to, że ciężka praca i poświęcenie przynoszą owoce. Życzę Wam wspaniałych wakacji pełnych zasłużonego odpoczynku, nowych doświadczeń i radosnych chwil.

Rodzicom i opiekunom dziękuję za wsparcie i współpracę. Rola rodzica w procesie edukacyjnym jest niezwykle ważna, a wasza troska i zaangażowanie mają bezpośredni wpływ na sukcesu naszych dzieci.

Życzę wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji. Oby ten czas przyniósł wiele uśmiechu, relaksu i pięknych wspomnień. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym, pełnym nowych wyzwań

i możliwości.

Starosta Lwówecki