Powiat Lwówecki z przyjemnością ogłasza kolejny krok w rozwoju naszej infrastruktury drogowej. Tym razem, skupiamy się na odnowie 500-metrowego odcinka drogi 364, łączącej Lwówek Śląski z Gryfowem Śląskim. Prace te są rezultatem współpracy z Zarządem Dróg Powiatowych (ZDP), co stanowi dowód na nasze zaangażowanie w doskonalenie komunikacji w regionie.

Dzięki zdobytym oszczędnościom uzyskanych w ramach umowy między Zarządem Województwa a Zarządem Powiatu Lwóweckiego na utrzymanie dróg wojewódzkich możemy kontynuować prace nad kolejnym odcinkiem drogi, z myślą o wygodzie wszystkich użytkowników.

Chociaż prace te mogą czasami wprowadzać pewne utrudnienia, to jednak są one nieodłącznym elementem procesu poprawy jakości naszych dróg.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość podczas prac. Mamy nadzieję, że nowa nawierzchnia drogi przyczyni się do poprawy komfortu podróży mieszkańców i gości naszego powiatu.