Zawiadamia się o zwołaniu zdalnej LXV SESJI RADY POWIATU LWÓWECKIEGO,

która odbędzie się w dniu 24 lutego 2023 roku.

Początek sesji godz. 930.

link do transmisji: https://portal.posiedzenia.pl/LWOWEKSLASKI?action=live

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie radnych i zaproszonych gości.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z LXV sesji RPL.

4. Działalność bieżąca i remonty w DPS Nielestno i Mirsk:

4.1.Prezentacja materiałów.

4.2.Dyskusja.

5. Przerwa w obradach.

6. Podjęcie uchwał lub zajęcie stanowiska.

6.1. Głosowanie uchwały o zmianie uchwały nr XIII/71/15 Rady Powiatu Lwóweckiego z dnia 27 listopada 2015 r. w sprawie podwyższenia wysokości  świadczeń  pieniężnych dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.

6.2. Głosowanie uchwały w sprawie przyjęcia zmian do Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych  na lata 2016 – 2025.

6.3. Głosowanie nad uchwały w sprawie zmiany budżetu oraz szczegółowego planu wykonywana budżetu powiatu na rok 2023.

6.4. Głosowanie uchwały o zmianie uchwały nr LXIV/76/22 w sprawie wieloletnie prognozy finansowej Powiatu Lwóweckiego.

7. Informacje o działalności Zarządu Powiatu Lwóweckiego pomiędzy sesjami RPL.

8. Interpelacje, zapytania i postulaty radnych.

9. Sprawy różne i organizacyjne.

Przewodnicząca Rady Powiatu

/-/Małgorzata Szczepańska