2 września 2024 roku uczniowie z powiatu lwóweckiego powrócili do szkół, rozpoczynając nowy rok szkolny 2024/2025. Po wakacyjnej przerwie uczniowie z entuzjazmem wrócili do swoich klas, aby spotkać się z kolegami, nauczycielami i stawić czoła nowym wyzwaniom edukacyjnym.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego Starosta Powiatu Lwóweckiego Małgorzata Szczepańska przekazała wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom specjalne życzenia:

„Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/2025. Z tej okazji chciałabym życzyć kreatywnych, pełnych inspiracji, nowych pomysłów i projektów kolejnych kilku miesięcy. Niech ten czas będzie przyczynkiem do rozwijania pasji, realizowania hobby.

Drodzy Uczniowie!

Jesteście w cudownym momencie życia. Nie bójcie się stawiać ambitnych celów. Niech poprzeczka będzie jednak zawieszona na wysokości optymalnej!

Drodzy Nauczyciele!

Wykonujecie zawód szczególny. Macie realny wpływ na młode umysły, a to wyjątkowy przywilej oraz odpowiedzialność. Życzę wam, abyście z satysfakcją patrzyli na efekty swojej pracy!

Drodzy Rodzice!

Tylko przy Waszym wsparciu, Wasze dzieci będą mogły spokojnie realizować swoje edukacyjne cele. Życzę Wam, abyście z dumą patrzyli, jak rosną, jak się rozwijają!”

Nowy rok szkolny to czas wyzwań, ale też nowych możliwości. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom z powiatu lwóweckiego sukcesów, satysfakcji z nauki i pracy oraz wielu pozytywnych doświadczeń w roku szkolnym 2024/2025.