Przeżyj Niezwykłą Przygodę na Kołach!

Data:22 czerwca 2024

Miejsce zbiórki : ul. Oświęcimska Stadion Miejski Lwówek Śląski

Godziny:

– 6:30 – Pakowanie rowerów, zbiórka uczestników, wyjazd autokarem do Czech

– Zakończenie Rajdu we Wleniu

Długość trasy 96 km

Trasa Rajdu biegnie przez Dolinę Bobru przez: Lubawkę, Kamienną Górę, Janowice Wielkie, Jelenią Górę, Zaporę wodną w Pilchowicach do Wlenia

Dołącz do naszego ekscytującego Rajdu Rowerowego Doliną Bobru ER-6 i przeżyj niezapomnianą przygodę w towarzystwie pasjonatów rowerowych! Podążając trasą przez malowniczą Dolinę Bobru, odkryjesz uroki krajobrazów polsko – czeskiego pogranicza.

Co czeka na uczestników:

– Zapierające dech w piersiach widoki i trasy rowerowe

– Przystanek na poczęstunek dla każdego uczestnika

– Wspaniała atmosfera towarzyska

Zapisy:

– Data zapisów: od 20 maja 2024 do 20 czerwca 2024

– Ilość miejsc ograniczona

– rezerwuj swoje miejsce już teraz! Dołącz do nas i bądź częścią tej niezapomnianej rowerowej przygody!

Projekt Dobrodružství na kole polsko- českým pohraničím/Rowerowa przygoda na polsko – czeskim pograniczu współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach programu INTERREG CZECHY-POLSKA 2021-2027 za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Projekt: Dobrodružství na kole polsko- českým pohraničím/Rowerowa przygoda na polsko – czeskim pograniczu je spolufinancovaný Evropskou unií z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu INTERREG ČESKO-POLSKO 2021-2027 prostřednictvím Euroregionu Nisa.