Rajd Rowerowy Doliną Bobru ER-6 przeszedł do historii! W minionym tygodniu, 22 czerwca 2024 roku, zorganizowaliśmy niezapomniane wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów rowerowych z całego regionu. Nasza wyprawa rozpoczęła się w Zaclerzu, skąd rowerzyści wyruszyli w trasę wiodącą przez Lubawkę, Kamienną Górę, Janowice Wielkie, Jelenią Górę oraz zaporę wodną w Pilchowicach, aż do Wlenia. Chociaż początkowo pogoda próbowała nas zniechęcić, słońce szybko przebiło się przez chmury, zapewniając idealne warunki do jazdy. Trasa rajdu była pełna zapierających dech w piersiach widoków oraz wyzwań, które wszyscy uczestnicy pokonali z ogromnym zaangażowaniem i radością. 

Rajd Rowerowy Doliną Bobru ER-6 to nie tylko sportowe wyzwanie, ale także okazja do spotkania się z ludźmi o podobnych pasjach, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. Uczestnicy, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, pokazali, że zjednoczeni mogą osiągnąć wszystko.  Jesteśmy dumni z przebiegu rajdu i chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Bez Was to wydarzenie nie mogłoby się odbyć! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które doskonale oddają atmosferę naszego rajdu. 📸

Już teraz zaczynamy planować kolejną edycję Rajdu Rowerowego Doliną Bobru.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się znowu na trasie i razem przeżyjemy kolejne niezapomniane chwile!

Do zobaczenia na rowerowych szlakach! 🚴‍♂️🚴‍♀️

Projekt Dobrodružství na kole polsko- českým pohraničím/Rowerowa przygoda na polsko – czeskim pograniczu współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach programu INTERREG CZECHY-POLSKA 2021-2027 za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Projekt: Dobrodružství na kole polsko- českým pohraničím/Rowerowa przygoda na polsko – czeskim pograniczu je spolufinancovaný Evropskou unií z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu INTERREG ČESKO-POLSKO 2021-2027 prostřednictvím Euroregionu Nisa.