Zawiadamia się o zwołaniu III SESJI VII KADENCJI RADY POWIATU LWÓWECKIEGO,

która odbędzie się w dniu 21 CZERWCA 2024 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Początek sesji godz. 1030

.

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie radnych i zaproszonych gości.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Głosowanie nad przyjęciem protokołu z I sesji Rady Powiatu Lwóweckiego.

4. Rozpatrzenie raportu o stanie Powiatu Lwóweckiego w 2023r.

4.1. Prezentacja materiałów.

4.2. Debata nad raportem powiatu.

4.3.Głosowanie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Lwóweckiego.

5. Przerwa w obradach.

6. Przedstawienie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Lwóweckiego za 2023 rok.

6.1.Prezentacja materiałów.

6.2.Dyskusja.

6.3.Głosowanie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Lwóweckiego za 2023 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Lwóweckiego za 2023 rok.

6.4.Głosowanie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Lwóweckiego.

7. Przerwa w obradach.

8.Podjęcie uchwał.

9.Informacje o działalności Zarządu Powiatu Lwóweckiego pomiędzy sesjami Rady Powiatu Lwóweckiego.

10. Interpelacje, zapytania i postulaty radnych.

11. Sprawy różne i organizacyjne.

Przewodniczący Rady Powiatu

/-/ Olgierd Poniźnik