Dnia 19 stycznia 2023 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk młodzieży (rocznik 2008 i 2009). Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz SP 1 w Gryfowie Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji  Powiatu Lwóweckiego. Najlepsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców będą reprezentowały Powiat Lwówecki w rozgrywkach Finałowych Strefy Jeleniogórskiej, które odbędą się na początku lutego 2023 roku. Gratulacje dla wszystkich drużyn.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

DZIEWCZĘTA

SP Mirsk                              –              SP 1 Gryfów Śląski                           0 : 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP 1 Gryfów Śląski                           op.  Mirosław Mleczek

II miejsce            SP Mirsk                                              op. Atleta Chmielewska

SKŁAD ZWYCIĘZCÓW:

Cerkanowicz Lena, Harmacińska Lena, Kaczmarska Nikola, Kowalska Oliwia, Kurec Martyn, Lis Hanna, Marzec Julia, Romanowska Amelia, Rusnarczyk Martyna, Szostak Oliwia, Tkacz Amelia

CHŁOPCY

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

SKŁAD ZWYCIĘZCÓW:

Cabała Gracjan, Domino Alex, Fill Jakub, Koszak Szymon, Krasucki Karol, Michnowicz Miron, Miedzianowski Kuba, Namirowski Igor, Rewers Błażej, Rogala Oliwier, Turowicz Krystian, Zub Alan.

Opracował

G.Połaczewski