Sprawozdanie szczegółowe

Dnia 22 maja 2022 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznej Licealiadzie Młodzieży Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2004 i młodsi). Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku. Współorganizatorem imprezy była SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski. Poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. W rozgrywkach wystartowało około 94 zawodniczek  i zawodników, rywalizując w konkurencjach lekkoatletycznych tj, bieg 100m, 200m, 400m,  800m, 1000m, 1500m, 3000m chłopców, rzut oszczepem 600g dziewcząt oraz 800g chłopców, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą 4kg dziewcząt 6kg chłopców, skok wzwyż, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m). Wyniki poszczególnych konkurencji  dołączone się do sprawozdania. Gratulacje dla wszystkich startujących.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA LICEALIADA MŁODZIEŻY:

Dziewczęta

I miejsce            ZSE – T Rakowice Wielkie                             194 pkt.

II miejsce            ZSOiZ Lwówek Śląski                                      70 pkt.

Chłopcy

I miejsce             ZSE – T Rakowice Wielkie                             202 pkt.

II miejsce            ZSOiZ Lwówek Śląski                                      72 pkt.

G. Połaczewski