Szanowni Dyrektorzy, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Jednostek Oświaty.

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Za Wami kolejny rok solidnej i ciężkiej pracy. Ten rok 2021/2022 wypełniony był wieloma sukcesami, ale również postawił przed Wami ogrom wyzwań i trudnych decyzji spowodowanych nauką zdalną. W imieniu Powiatu Lwóweckiego chcielibyśmy podziękować wszystkim za wytrwałość, zaangażowanie i sumienną pracę. Słowa podziękowania kierujemy również do Rodziców, którzy dzielnie wspierają działania szkoły.

Przed Wami wszystkimi wakacje – upragniony dla wielu z Was czas odpoczynku!

Życzymy Wam, aby nadchodzące letnie miesiące były pełne radości i niezapomnianych miłych wrażeń. Przede wszystkim jednak życzymy bezpiecznego wypoczynku i uśmiechu na co dzień. Wykorzystajcie ten okres wakacji jak najlepiej i nabierzcie sił na nowy rok szkolny, abyście wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań!

Życzenia składają:

W imieniu Zarządu Powiatu – Starosta Daniel Koko

W imieniu Rady Powiatu Lwóweckiego – Przewodnicząca Małgorzata Szczepańska.