10 kwietnia 2021 r. w szkole podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim odbył się finał III Powiatowego Konkursu Historycznego, którego tematem przewodnim była mitologia grecka. Patronat honorowy nad konkursem objął m.in. Starosta Lwówecki Pan Daniel Koko, który wziął udział w tym wydarzeniu. Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim ufundowało również część nagród dla uczestników konkursu.

Pierwsze miejsce zajęła Liliana Dykier (SP3 Lwówek Śląski), na drugim miejscu sklasyfikowano Zofię Kaniuk (SP1 Gryfów Śląski), na trzecim zaś Weronikę Wrońską (SP3 Lwówek Śląski). Organizatorzy nagrodzili wszystkich uczestników konkursu, a nagrody i dyplomy wręczali: Starosta Lwówecki Pan Daniel Koko, Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski Pani Mariola Szczęsna, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Lwówku Śląskim Pani Katarzyna Romanowicz-Kłosin oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim Pan Andrzej Ryngwelski.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom, uczestnikom oraz opiekunom.

Poniższe zdjęcia pochodzą z archiwum Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim.