Już 14 czerwca 2026 r. o godz. 11:00 na stadionie lekkoatletycznym przy SP nr 1 odbędzie się II Grand Prix Dolnego Śląska U12 i U14.
To doskonała okazja, by kibicować młodym lekkoatletom i podziwiać ich sportową pasję oraz rywalizację na najwyższym poziomie.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego dopingowania zawodników!
wydarzenie już minęło.


