ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH  I ZAWODOWYCH  W LWÓWKU ŚLĄSKIM – SZKOLE, KTÓRA UCZY SKUTECZNIE

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSOiZ w Lwówku Śląskim zapraszają uczniów oraz ich opiekunów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w środę 9 czerwca  od godz. 12.00 do 13.30.

Ósmoklasisto, rozumiemy, że wybór nowej szkoły nigdy nie jest łatwy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji.

ZSOiZ w Lwówku Śląskim to szkoła, w której stawiamy na skuteczność nauczania i mamy niepodważalne  dowody na to, że potrafimy to robić bardzo dobrze.

  • W  OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU PERSPEKTYW  ZSOiZ W LWÓWKU ŚL., JAKO JEDYNA W POWIECIE, ZDOBYŁA DWUKROTNIE BRĄZOWĄ TARCZĘ – WYRÓŻNIENIE, KTÓRE ŚWIADCZY O WYSOKIEJ JAKOŚCI NAUCZANIA.
  • ŚREDNIE WYNIKI EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH W ZSOiZ W LWÓWKU ŚL. SĄ WYŻSZE NIŻ W POWIECIE ( W 2019 r. LO 91,9%    –   Powiat 74,6%,  Technikum 85,7%   –  Powiat 77%. W 2020 r.    LO 87%       –   Powiat 67% ,    Technikum 76,9%   –   Powiat 45% )

Rodzicu, Opiekunie Ósmoklasisty, jeżeli Twoje dziecko wybierze Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim, możesz mieć pewność, że doświadczone grono pedagogiczne (a wielu z nich to czynni egzaminatorzy egzaminów zewnętrznych) pomoże Twojemu dziecku  skutecznie przygotować się do najtrudniejszych egzaminów zewnętrznych, a miła atmosfera panująca w szkole sprawi, że od pierwszego dnia nauki Twoje dziecko poczuje się dobrze.