Powiat Lwówecki zaprasza do wzięcia udziału w akcji promocyjnej #Szczepimysię!

Pokonanie pandemii Covid-19 i powrót do normalności są możliwe, gdy przerwiemy łańcuch zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze – wszyscy musimy być SOLIDARNI.

Każdy z nas może zatrzymać pandemię. Przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona nas samych. To także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół.

W tę niedzielę (tj. 15 sierpnia 2021 roku) w dniu Święta Matki Bożej Zielnej w Aptece Pod św. Nepomucenem, ul. Kościelna 23 w Lwówku Śląskim (naprzeciwko Kościoła Parafialnego pw. Wniebowzięcia NMP) będzie otwarty Punkt Szczepień Powszechnych. Między godziną 9:00 a 14:00 można przyjąć szczepionkę  – do wyboru jednodawkowa Johnson&Johnson bądź Pfizer.

Gorąco apelujemy do naszych mieszkańców, aby skorzystali z bezpłatnego szczepienia i pomogli nam wszystkim wrócić do normalności oraz przyczynić się do zniesienia ograniczeń.

Chrońmy siebie, swoje rodziny i bliskich. Pamiętajmy też, że dzięki szczepieniom ratujemy czyjeś życie.

Jeśli masz jakieś pytania, coś Cię niepokoi w związku z przyjęciem szczepionki – wszelkie informacje otrzymasz w tym dniu w Aptece pod św. Nepomucenem lub dzwoniąc pod całodobowy numer: 989.

baner z napisem: Powiat Lwówecki zaprasza Zaszczep się! Stop Covid-19