Powiat Lwówecki podpisał umowę na realizację zadania „Modernizacja pokrycia dachowego na budynku Sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim”. Całość inwestycji jest finansowana z budżetu Powiatu Lwóweckiego.

Wartość robót wynosi 522 135,00 zł. Projekt ma na celu poprawę stanu technicznego budynku, co przełoży się na większą trwałość oraz komfort użytkowania obiektu. Prace budowlane, które obejmują kompleksową modernizację pokrycia dachowego, mają być zakończone do 27 grudnia 2024 roku.

Wykonawcą zadania jest firma PS Dach, prowadzona przez Przemysława Skoczka. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje wysoką jakość i terminowość wykonania prac.

Modernizacja dachu jest częścią szerszej strategii Powiatu Lwóweckiego, mającej na celu poprawę infrastruktury edukacyjnej w regionie. Nowe pokrycie dachowe zapewni lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, co zredukuje przyszłe koszty utrzymania budynku.