Spotkanie mikołajkowe

W dniu 6 grudnia 2012 roku w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych odbyło się spotkanie z Świętym Mikołajem. Przebiegało ono we wspaniałej atmosferze, przy muzyce i wierszach dedykowanych Mikołajowi. Występ artystyczny przygotowany przez uczniów bardzo podobał się gościom i widzom zgromadzonym na uroczystości. Dwóch Świętych wręczało dzieciom worki z upominkami i przepytywało obdarowywanych. Na scenie dzieci bawiły się wspólnie ze Śnieżynkami i Św. Mikołajami.

Erik Schouwenaar prezes firmy FF POLMEX Sp. z o.o. z Proszówki ufundował naszym wychowankom paczki ze słodyczami, a Starosta Powiatu Lwóweckiego Józef Stanisław Mrówka przywiózł kosz cukierków. Miłą wiadomością jest to, że wychowanków ZPEW czekają kolejne niespodzianki. W najbliższy poniedziałek odwiedzą ich goście z bazy wojskowej w Niemczech, którzy corocznie obdarowują wszystkich podopiecznych świątecznymi prezentami. Niespodzianki przygotowywane są przez amerykańskie rodziny współpracujące z Chrześcijańskim Ośrodkiem „Elim” w Lwówku Śląskim.

Serdecznie dziękujemy za radość i wprowadzenie w świąteczny nastrój Bożego Narodzenia naszym darczyńcom.