Posiedzenie LZS w Lwówku Śląskim
Działalność LZS-ów będzie głównym tematem wyjazdowego posiedzenia Prezydium Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które odbędzie się w małej sali konferencyjnej lwóweckiego starostwa 28 maja 2012 roku o godz. 11.00.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele władz powiatu lwóweckiego i poszczególnych gmin. To że władze LZS zdecydowały, iż spotkanie odbędzie się we Lwówku Śląskim, świadczy o tym, że doceniają prężnie działające Powiatowe Zrzeszenie LZS w Lwówku Śląskim, którego przewodniczącym jest Adam Dymitroca.

Powiatowe Zrzeszenie organizuje imprezy powiatowe, imprezy strefowe i koordynuje udział reprezentantów Powiatu Lwówek Śląski w imprezach wojewódzkich. Młodzież odnosi znaczące sukcesy na zawodach strefowych i wojewódzkich, co jest zasługą wielu nauczycieli wychowania fizycznego, działaczy oraz pasjonatów krzewienia kultury fizycznej i sportu w Powiecie Lwóweckim.

W trakcie posiedzenia omówione zostaną następujące sprawy:
  • bieżąca działalność finansowa,
  • przygotowanie do obozowej akcji „ lato 2012 ”,
  • organizacja imprez sportowych w ramach XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi,
  • sprawy różne

Uczestnicy spotkania zwiedzą również Lwówek Śląski.