ZAPROSZENIE: Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych „Obowiązki sprawozdawcze i księgowe organizacji pozarządowych” – 26.11.2011 – Lubań

Szanowny Panie Starosto,

w imieniu Dolnośląskiego Punktu Konsultacyjno-Doradczego dla Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu, Burmistrza Miasta Lubań i Dyrektora Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu mamy przyjemność poinformować Państwa i zaprosić do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Obowiązki sprawozdawcze i księgowe organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w dn. 26.11.2011 r. (sobota) w Lubaniu w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju (Rynek-Sukiennice 38, 59-800 Lubań) w godz. 9:00 – 15:45. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dalsze rozpowszechnienie zaproszenia wśród współpracujących z Państwem organizacji i osób z terenu powiatu lwóweckiego oraz  zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej.

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz grup nieformalnych i lokalnych liderów)  z terenu powiatu lubańskiego oraz lwóweckiego, w szczególności reprezentantów zarządów / komisji rewizyjnych oraz osoby odpowiedzialne w organizacjach za prowadzenie sprawozdawczości i księgowości.

Szczegółową informację nt. programu szkolenia prezentujemy w załączeniu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie do dn. 23.11.2011 r. udziału w szkoleniu „Obowiązki sprawozdawcze i księgowe organizacji pozarządowych”. Zgłoszenia przyjmuje: Magdalena Guła (Stowarzyszenie „Pogranicze” w Lubaniu) drogą elektroniczną (e-mail) na adres: gula@pogranicze-csb.home.pl lub faksem na numer 75 721 50 77. Możliwe jest także dokonanie zgłoszenia telefonicznego (tel. 75 721 50 77).

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Magdalena Guła

Koordynator projektów - specjalista

ds. współpracy transgranicznej, PR i promocji

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy

dla Organizacji Pozarządowych przy

Stowarzyszeniu

Południowo-Zachodnie Forum
Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"

ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań

Tel. +48 75 721 50 77

www.pogranicze-csb.home.pl

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu  „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego”, realizowanego w partnerstwie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Więcej informacji na stronach:

www.dfop.org.pl

www.umwd.pl