Pogoda sponsorowana przez Powiat Lwówecki
Zakończył się kolejny weekend z TVN Meteo, w którym znani z anteny TVN prezenterzy pogody, wspólnie z mieszkańcami gmin powiatu lwóweckiego zapowiadają pogodę, której sponsorem jest powiat lwówecki.

Tym razem ekipa TVN Meteo gościła w gminie Gryfów Śląski i Mirsk. Sobotnią prognozę pogody ze wzgórza św. Anny w Proszówce zapowiadał Tomasz Zubilewicz, a o atrakcjach Gminy Gryfów opowiadała przed kamerą Anna Zawisza – mieszkanka Proszówki, oraz Jan Wysopal z Gryfowa.

Niedzielna prognoza pogody z Gminy Mirsk nadawana była ze Stogu Izerskiego, a o atrakcjach Gminy Mirsk i Gór Izerskich opowiadali mieszkańcy Mirska – Danuta Wołosecka i Paweł Łupicki.

Przed nami jeszcze jeden taki weekend. W dniach 24-25 września pogoda w TVN Meteo TVN 24 nadawana będzie z gminy Lwówek Śląski i Wleń. O szczegółach poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Weekend z TVN Meteo odbył się w ramach projektu „Turystyczna Brama Sudetów“ i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.