IX Dolnośląski Turniej Olimpiad Specjalnych w Piłce Nożnej
Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Lwówku Śląskim był gospodarzem „IX DOLNOŚLĄSKIEGO TURNIEJU OLIMPIAD SPECJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ”. Do Lwówka zjechały sekcje Olimpiad Specjalnych z terenu Dolnego Śląska.

W turnieju udział wzięły ekipy: "Atlasu" Szarocin, „Do Przodu" Legnica, "Jeżyka" Lwówek Śl., "Jędrusia" Opolno Zdrój, "Liczyrzepy" Miłków, "Olimpu" Legnica, "Orła" Nielestno, "Podaj Rękę" Kamienna Góra, "Pragnę Zwyciężyć" Jelenia Góra, "Promyka" Wojcieszów i "Radosnych' Dobroszyce

Zawodom towarzyszyły nie mniejsze emocje niż podczas meczów o wielką stawkę. Rywalizacja, choć zaciekła, odbywała się w duchu fair play. Część meczów odbywała się na wybudowanym w ubiegłym roku „Orliku” przy ZPEW w Lwówku Śląskim.

W I grupie sprawnościowej wygrała sekcja ,,Pragnę zwyciężyć” z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze, w II grupie sprawnościowej wygrała sekcja ,,Jędruś” z DPS w Opolnie Zdroju, w III grupie sprawnościowej wygrała sekcja ,,Liczyrzepa” z DPS w Miłkowie.