DE
EN
PL
Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim
ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski

email: sekretariat@powiatlwowecki.pl
Tel. +48 (0)75 782 36 50         Fax. +48 (0)75 782 36 54
Godziny pracy: Poniedziałek 8.00 - 16.00
  Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
 Wydział Komunikacji Poniedziałek 8.30 - 15.30
 (obsługa klientów) Wtorek - Piątek 8.00 - 15.00

W GRYFOWSKIM LICEUM ZREALIZUJESZ SWOJE MARZENIA
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej i średniej to niezwykle ważna decyzja w życiu przyszłego absolwenta szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum, w której znaczący udział mają również rodzice.

Część młodych ludzi decyduje się na podjęcie nauki w Technikum i Szkole Branżowej, pragnąc uzyskać atrakcyjny i satysfakcjonujący zawód umożliwiający im „wejście” na współczesny rynek pracy.

Dla wielu uczniów miejscem przyszłej edukacji będzie Liceum Ogólnokształcące, otwierające przed nimi szerokie horyzonty intelektualne, a przede wszystkim będące przepustką do podjęcia studiów wyższych.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest gwarancją i szansą na realizację takiej wizji życia.


W roku szkolnym 2019/2020 proponujemy Wam drodzy uczniowie i rodzice możliwość edukacji w naszej szkole, w trzech zróżnicowanych pod względem oferty, klasach:

– językowa, w której będzie można zdobywać profesjonalne umiejętności posługiwania się dwoma najważniejszymi językami europejskimi - angielskim i niemieckim;

– humanistyczna, w której będzie można zgłębiać interesującą wiedzę kulturową , m.in. w ramach rozszerzeń z języka polskiego, historii lub wiedzy o społeczeństwie;

– medialno-teatralna
, to interesująca przygoda intelektualna dla osób, które w niedalekiej przyszłości chcą w profesjonalny sposób wyrażać opinie i poglądy w ramach współczesnych mediów, w tym również elektronicznych, a także poznawać tajniki teatru, biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez dziennikarza „Muzycznego Radia” w Jeleniej Górze i aktora Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Gryfowskie liceum to Twoja szansa bycia człowiekiem, który przekracza nowe horyzonty wiedzy w procesie poznawania i obcowania ze współczesną cywilizacją.

Tu zrealizujesz swoje marzenia!


Sprawdź ofertę - załącznik poniżej.

Pliki powiązane z artykułem:
ZSOiZ Gryfów Śląski.pdf (81)
Galerie powiązane z artykułem:
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional