MISTRZOSTWA POWIATU SZS – PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT IGRZYSK DZIECI

Dnia 13 marca br. w  Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Mirsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt kategorii Igrzysk Dzieci.  Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP w Mirsku. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski . Do zawodów zgłosiło się trzy drużyny tj. SP Mirsk, SP 2 Lwówek Śląski, SP Rząsiny(nie dotarła szkoła z Gminy Wleń oraz Lubomierz). Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Dariusz Plitt. Do półfinałów Strefy Jeleniogórskiej zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny.

Przebieg rozgrywek

SP 2 Lwówek Śląski      -    SP Rząsiny           8 : 2

SP Mirsk      -     SP 2 Lwówek Śląski            9 : 0

SP Mirsk        -       SP Rząsiny           14 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP Mirsk       op. Joanna Plitt

II miejsce            SP 2 Lwówek Śląski    op. Mirosław Kobiałka

III miejsce           SP Rząsiny   op.  Przemysław Chorzępa

SKŁAD ZWYCIĘZCÓW:

SP Mirsk: Nikola Biskupska, Julia Bonat, Kornelia Knsur, Sandra Kułakowska, Nina Nowak, Natalia Pietrzyk, Liliana Pociecha, Amelia Poznańska, Oliwia Rubinowska, Anna Sobolewska, Justyna Szabla, Aleksandra Tomków, Julia Zacharczuk, Ewa Jędruch, Karina Lewkowicz, Nikola Szychowska.

SP 2 Lwówek Śląski: Katarzyna Drużga, Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Weronika Kijanka, Wiktoria Kogut, Eliza Kopeć, Maja Kowalska, Oliwia Rapir, Weronika Rosołek, Wiktoria Sikora, Patrycja Szumska, Wiktoria Tarko, Lena Zimmer.

Opracował G. Połaczewski

Galerie powiązane z artykułem: