Powiatowa Pętla Rowerowa - ruszają zapisy!
Rozpoczynamy przygotowania do Powiatowej Pętli Rowerowej. Od dziś tj. 29 sierpnia ruszają zapisy. Zapraszamy małych i duzych!
Jak co roku przygotowaliśmy dwie trasy, pierwszą ok. 20 km dla mniej doświadczonych rowerzystów, rodzin z dziećmi i grup szkolnych, drugą ok. 60 km dla osób bardziej zaprawionych w pokonywaniu kilometrów na dwóch kółkach.

Nasza impreza tradycyjnie jest "rajdem w ciemno", uczestnicy znają tylko miejsce startu i długość trasy. Po drodze zachęcamy do rowiązywania zadań terenowych, warto, bo na mecie nagrodzimy najlepszych rekawiczkami i koszulkami rowerowymi.

Wszystkich nakarmimy na mecie, dodatkowo dla uczestników dużej pętli posiłek na trasie. Szczegóły poniżej na plakacie i w zasadach uczestnictwa. Do pobrania również oświadczenia dla pełnoletnich i niepełnoletnich.

ZASADY UCZESTNICTWA

Uczestnik oświadcza, że:
1. Znajduje się w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
2. Nie będzie / nie jest pod wpływem alkoholu, ani pod wpływem innych środków odurzających podczas rajdu.
3. Zna warunki i zasady uczestnictwa w Rajdzie przekazane przez Organizatorów i bierze udział w imprezie na własne ryzyko i odpowiedzialność.
4. Przyjmuje do wiadomości, że należy przestrzegać zarządzeń Organizatorów oraz zapisów kodeksu drogowego.
5. Przyjmuje do wiadomości, że organizator - Powiat Lwówecki nie ponosi odpowiedzialności względem uczestników za uszczerbek na zdrowiu, zgon lub szkody rzeczowe, które wystąpią bezpośrednio przed, w trakcie lub bezpośrednio po rajdzie.
6. Ubezpieczył się we własnym zakresie od NNW.

• 9.00 zbiórka uczestników DUŻEJ PĘTLI na rynku we Lwówku Śl;
  • 10.00 start uczestników Dużej Pętli obok fontanny sukienników;
  • jeden posiłek po drodze wraz z możliwością uzupełnienia płynów;
  • 11.30 zbiórka uczestników MAŁEJ PĘTLI na rynku we Lwówku Śl.;
  • 12.30 start uczestników Małej Pętli obok fontanny sukienników;
  • 14.30-16.00 przyjazd do celu uczestników obu pętli;
  • poczęstunek na mecie (coś ciepłego do jedzenia i zimnego do picia)
    wydawany od 15.00 godziny;
  • 17.00 omówienie zadań, nagrodzenie najlepszych uczestników rajdu (nie najszybszych);

SZCZEGÓŁY
Przebieg obu tras nie będzie wcześniej podany. Każda trasa będzie oznaczona znakami, którymi należy się kierować podczas rajdu, a ich wzór będzie podany na starcie. Przed rajdem uczestnicy otrzymają karty z zadaniami, które należy rozwiązać po drodze. Na mecie wyłonimy najlepszych.

WAŻNE
- Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 7.09.2016.

- W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w rajdzie prosimy o natychmiastowe poinformowanie pracowników Wydziału, co umożliwi udział w rajdzie osobom z listy rezerwowej. Tel.: 75 782 36 53

Pliki powiązane z artykułem:
pętla 2016 oświadczenie niepełnoletni.doc (400)
pętla 2016 oświadczenie pełnoletni.doc (460)