III Regionalny Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Szkolno – Wychowawczych
W Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląski w dniu 17 maja 2016 r odbył się III Regionalny Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Szkolno – Wychowawczych
Impreza ta ma na celu popularyzację futbolu wśród młodzieży, uczenie szlachetnej rywalizacji zgodnie z duchem fair play oraz pokonywanie własnych słabości i niepełnosprawności .

Organizatorem turnieju był Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim.
Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonała Sekretarz Powiatu Lwóweckiego Pani Barbara Rosochacka – Horanin oraz dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim Pani Ala Janz.

Całą imprezę jako mistrz ceremonii i zarazem sędzia główny poprowadził Pan Marek Najmrodzki. Za walkę FAIR PLAY i sportową rywalizację na boisku odpowiedzialni byli sędziowie Pan Roman Lisak, Pan Radosław Szewczyk. Organizatorem i koordynatorem był Pan Andrzej Janz.
Do turnieju zgłosiły się drużyny z :
1. Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w ZPEW – Lwówek Śląski,
2. Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w ZPEW - Lwówek Śląski,
3. Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych - Bolesławiec,
4. Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych - Jelenia Góra,
5. SOSW - Wojcieszów +Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze .

Zwycięzcą została drużyna z SOSW w ZPEW w Lwówku Śląskim.
Turniej nagrodami i upominkami wsparli : Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym ,, Płakowice” i Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim.