Konferencja Informacyjno- Inaugurująca
Konferencja Informacyjno- Inaugurująca Projekt Poprawa systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Lwóweckim

W środę 16 września br. odbyła się konferencja informacyjno- inaugurująca powiatowy projekt pn. „Poprawa systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Lwóweckim”. Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych w powiecie lwóweckim.

Spotkanie było okazją do przekazania informacji o nowym systemie doskonalenia nauczycieli opartym na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół i przedszkoli oraz o założeniach projektu wdrożeniowego realizowanego w imieniu Powiatu Lwóweckiego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Lwówku Śląskim.

Była to również okazja do zapoznania się z doświadczeniami zdobytymi przy realizacji projektu wdrożeniowego w Powiecie Wołowskim, które przedstawiła Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Pani Krystyna Adaśko.

Miłym akcentem konferencji był występ artystyczny młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim.